Jetbet Güvenilir Mi?

0

Bizlerin bile bazen duyunca şaşırdığımız bir çok bet siteleri var ve bunlar arasında bazıları gerçekten de dolandırmak için kurulmuş ve tek amaçları üyelerin siteye yükleyecekleri para ile alakalı olan bir durumdur. İstediğiniz kadar kazanın , çekim işleminiz asla dikkate alınmayacak ve siz ne kadar kazandım deseniz de o para sizlere gelmeyecek bir çok bet sitesi vardır. Her hangi bir şekilde lisans bile bulundurmayan bu tarz siteler sizlerin cebinizde ki paraya odaklanmış aç timsah gibi beklemektedirler. Sizlere siteye para yükleyene kadar sunmuş oldukları ilgi , yatırdıktan sonra anında kesilecektir ve bir daha asla ulaşamayacak düzeye bile gele bilirsiniz. Bet sitesi açmak artık o kadar basit bir durum haline geldi ki , normalde 20.000 Euro’ya satılan alt yapı ülkemizde 3000-5000 TL arasında satılan alt yapılar ile kurulan , sistemde sürekli olarak açık olan ve açıkçası tam anlamı ile fiyasko olan bu alt yapılar ile üyeleri siteye çekmeyi başarmaktadırlar. Bunlar arasında Jetbet sitesi de bu konumda olan bir sitedir. En büyük üye çekme taktikleri  büyük bonus oranları sunmaları ve üyelere anında bonus yüklemeleri, tam anlamı ile 1000 Tl’ye 5000 TL  gibi kasa yükleme seçenekleri sunulan bu sistem de insanların kazanma arzusunu bu şekilde sömürmektedirler. Site genel anlamı ile bu şekilde işleyen bir yapısı vardır ve sizlerden ricam bu tarz sitelerden uzak durun. Jetbet sitesi isim olarak duyduğumda açıkçası güldüğüm ve güvenmediğim bir site olmuştu. Bir çok isim benzerliği ile kurulan siteler zaten bir sorun çıkaracak konumdadır.

Jetbet güvenilir mi? Asla gidip oynamamanız gereken ve sadece sizlere sunulan ana siteler ve güvenilirlik açısından bilgi verdiğimiz siteler de oynayın. Bu açıdan farkı sizler de göreceksiniz ki , hiç bir sorun yaşamayacağınız bir çok site var. Sırf biraz daha fazla bonus kazanmak için sisteme atmış olduğunuz parayı ve tutturdum sandığınız paradan olmayın bu gerçekten de önemli bir konudur lütfen dikkate alın. Aklınızda ki bu soruları gidermek için bu sitenin adını ağzımıza aldık ve dikkate alın ki paranızdan olmayın.

Share.

About Author

Uzun zamanlar spor sitelerinde içerik ürettim. 10 yıldır Bahisle ilgilenmekteyim. Bu bilgilerimi sizlerle paylaşarak doğru sitede oyun oynamanıza yardımcı olacağım.

Leave A Reply