Milosbet İnceleme

8

Çok fazla bir geçmişi olmasa da , farkındalığını ve sundukları iyi hizmeti hissettiren bir firma olan MilosBet Türkiye sınırları içerisine hızlı bir giriş yapmış ve gerçekten iyi oranlar sunarak sizleri mutlu etmeyi hedeflemektedirler bu hedef dahilin de bir çok kullanıcının da dikkatini çekerekten insanlara sundukları bu güzel oranlar sayesin de kullanıcıların da dikkatini çekmeyi başarmak ile birlikte sizlere iyi bir oran sunacaktırlar.Bir çok artı yönü olan bu site hem mobil uyumluluk olsun hem bonuslar olsun , yatırım , çekme kolaylığı sayesin de sizler asla mağdur bırakmayacak şekilde çalışmaktadırlar ve yeni üyelere bir çok fırsat bonuslar sayesin de gün geçtikçe büyümekteler ve iyi oranlar sunaraktan sizleri mutlu edeceklerdir.

MilosBet Güvenli mi ?

Türkiye standartları içerisin de bu kadar hızlı bir giriş yapıpta kalitesini bu kadar kısa süre içerisin de gösteren bu site ile sizler de güvenli olup olmadığını kendiniz göre bilirsiniz , bir çok farklı siteden örnek olarak karşılaştırdığımız zaman aynı güvenlik önlemlerini belki de bu kadar alan bir firma olmamıştır. Sizleri gerçekten güven içerisin de bırakacak bu site sayesin de sizler de gönül rahatlığı ile gire bilir ve sağlam olan bu site sayesin de güzel oranlar yakalaya bilirsiniz. Bizler girdik , gördük siteyi ve kullandık gerçekten kaliteli bir site olan bu site sayesin de sizler de iyi olan bu oranları deneye bilir ve güvenilir olan bu siteye girerek iyi paralar kazana bilme şansına sahipsiniz.

%100 Yatırım Bonusu

Siteye girdiğiniz vakitte sizlerin gözüne ilk çarpan bu yatırım bonusları olayı hakkında ufakta olsa bir bilgi vermek gereke bilir diye düşündük ve bu olay tam olaraktan böyle olup sizleri memnun ede bilecek şekilde tasarlanan bu sistem ile sizler de yatırdığınız para kadar bonus kazanma şansına sahip ola bilir siniz. Gerçekten bu bonuslar sayesin de belki de fark ede bileceğiniz kadar büyük paralar kazana bilme şansına sahipsiniz ve bu paraları hiç bir sorunsuz bir şekilde çeke bilme olayını yapa bilirsiniz.

Para Çekme & Para Yatırma

Milosbette en güzel olan şeylerden biri olan belki de para çekme ve yatırma kolaylığı sayesin de sizler de bu yatırma işlemlerinizi bankamatik aracılığı ile havale yapa bilir (tüm bankalar) aracılığı ile yapa bilir siniz , para çekme işlemini de çekmek istediğiniz para miktarı kadar parayı site yönetimine bildirdikten sonra bu paranın tamamı 1-2 saat içerisin de belirtmiş olduğunuz İbana atılaraktan sizleri hiç bir şekilde mağdur bırakılmadan paranız yatırılacaktır. Kolaylıkla bu işlemleri yapa bilme şansına sahipsiniz aklınız da her hangi bir soru kalmasın göreceksiniz ki gerçekten iyi para kazana bileceğiniz bu sistem de para çekmekte , para yatırmakta 10 dakikalık iş.

Share.

About Author

5 yıl Kıbrıs'ta bahis sitelerinde destek yöneticisi olarak çalıştım. Deneyimlerini size aktarmak için buradayım.

8 yorum

  1. sakın böyle dolandırıcı sitelerden oynamayın benim yatırdıgım paraya yattılar bide yalandan ekran görüntüsü atıyorlar referans koduyla para yatırdım kodu baskasına söylemisim hep aynı numara

  2. 1220 TL olan paramı alamıyorum. Nedensiz bir şekilde paramı alamıyorum..haber beklemekteyim. Arkadaşlarımla birlikte çok büyük bir güven kaybı yaşamaktayız. Böyle bir siteden beklenemeyecek derecede büyük bir güvensizlik.! Eğer yatmazsa param hepimiz çekileceğiz sitenizden.
    ilk defa bir siteden böyle bir şey ile karşılaştım .Değerli dostlar Sizleri bilgilendireceğim sonuca göre.

  3. 100 tl yatırım yaptım hemen geçti hesabıma ama iş çekıme gelince önceki gün saat 1.25 de ctesi akşamı talimat verdım pazar saat 19:00 hala birşey yok canlı yardımdan togunluk diyorlar ha ha ha koşarak gelseniz getirirfdiniz dedim parayı ne yogunlugu

  4. dolandırıcılık amacı ile kurulmuş alt yapısına ulaşılmayan bir site. 8000 tl civarı paramı vermediler

  5. Kesinlikle bulaşmayın bu milosbete paranızı hayatta alamazsınız. Ben yaptım siz yapmayın… Sürekli oyalıyorlar en sonunda hesabınız inceleniyor diyip hesabı kapatıyorlar…

Leave A Reply